Awaryjne otwieranie mieszkań Sopot Dolny Sopot

Zepsuty czy uszkodzony zamek w drzwiach domu lub biura czy sali konferencyjnej, skradzione lub zagubione klucze to duży problem. Sposobem na szybkie jego rozwiązanie jest skorzystanie z usługi ślusarskiej pod nazwą awaryjne otwieranie mieszkań oferowanej przez Pogotowie zamkowe Dolny Sopot.
 
Jak działamy?
Naszą dewizą jest szybkość i precyzja. Dlatego też otwieranie mieszkań, to bardzo popularna usługa realizowana przez naszą firmę. Korzystają z niej zarówno posiadacze domów, jak i mieszkań w blokach. Usługa awaryjnego otwierania drzwi przeprowadzona przez Pogotowie zamkowe Dolny Sopot to gwarancja, że zlecenie zostanie przeprowadzone w sposób bezinwazyjny. Przed naszymi specjalistami żadne zamki nie mają tajemnic. Potrafimy szybko zdiagnozować problem i dobrać do niego indywidualne, najbardziej optymalne rozwiązanie.
 
Dlaczego My?
Pogotowie zamkowe Dolny Sopot istnieje na rynku od lat. Nasza firma bazuje przede wszystkim na fachowej wiedzy i doskonałych umiejętnościach kadry pracowniczej. Zatrudniamy tylko najlepszych ślusarzy, którzy systematycznie pogłębiają swoją wiedzę i chętnie dzielą się zdobywanym doświadczeniem. Dysponujemy najnowszym, specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu awaryjne otwieranie drzwi w naszym wykonaniu odbywa się szybko, cicho i sprawnie. Dlatego też, awaryjnie otwieranie mieszkań reklamujemy, jako usługę bezinwazyjną czyli  wykonywaną bez uszkodzenia drzwi czy ograniczenia funkcjonalności zamków.
 
Pracujemy całodobowo …
To, co wyróżnia Pogotowie zamkowe Dolny Sopot to całodobowy system pracy. Dzięki czemu, nawet w środku nocy, mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy do nas zadzwonić – tel. 600-277-499, a jeden z zatrudnionych w naszej firmie ślusarzy przyjedzie wykonać zlecenie w dogodnym dla Państwa czasie.
 
… działamy kompleksowo
Naszą dodatkową zaletą jest kompleksowość. Dlatego kierowana do Państwa oferta to również:
•          awaryjnie otwieranie samochodów;
•          naprawa zamków,
•          wymiana i montaż zamków;
•          serwis zamków Gerda, Dierre itp.
 
Zapraszamy klientów indywidualnych, jak i biznesowych!

Obsługujemy również pozostałe dzielnice Sopotu:

Brodwino
Świemirowo
Stawowie

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w sopotie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami