Naprawa zamków Sopot Brodwino

Twoje zamki nie mają przed nami żadnych tajemnic!
Zamki w drzwiach to bardzo skomplikowane i dość delikatne mechanizmy. Nietrudno o ich uszkodzenie. Dlatego też powstało Pogotowie zamkowe w sopockiej dzielnicy Brodwino.
Działamy na rynku od lat. Przez cały ten czas zdążyliśmy się przekonać, że nie istnieją zamki niezawodne. Istnieją natomiast dobrzy ślusarze, dla których naprawa zamków czy serwis zamków nie stanowi żadnego problemu.
 
Nasz zakład prowadzi również serwis Gerda, dzięki czemu w razie potrzeby mogą Państwo liczyć na szybką, sprawną i fachową ocenę sprawności swojego zamka. Serwis zamków w sopockiej dzielnicy Brodwino to także konserwacja, a w razie konieczności wymiana lub montaż zamka. Wszystko przeprowadzane jest na tyle sprawnie, by nie uszkodzić ani mechanizmu zamka, ani drzwi, na których się znajduje. Na tej samej zasadzie prowadzimy też serwis Dierre.
 
 
Jak to możliwe, że oferujemy tak wiele?
Za powodzeniem naszego zakładu, stoi przede wszystkim dobre przygotowanie i sprawne działanie zatrudnianej kadry. Dzięki temu naprawa zamków realizowana przez Pogotowie zamkowe Sopot – Brodwino przeprowadzana jest całodobowo, a wszystkie niezbędne prace odbywają się przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Poza tym, wymiana i montaż zamków czy naprawa zamków realizowana przez naszą firmę to gwarancja szybkości działania, zależna jedynie od rodzaju drzwi czy typu zamka. Niektóre z koniecznych prac, mogą bowiem wymagać większych nakładów pracy czy poszukania dodatkowych części.
 
W ramach naszej bogatej oferty usług ślusarskich znajdują się także specjalistyczne realizacje. Polecamy awaryjne otwieranie samochodów, które wykonywane jest w przypadku zatrzaśnięcia drzwi pojazdów. Klienci równi często poszukują wykonawców awaryjnego otwierania mieszkań – nasi ślusarze zajmują się także takimi zleceniami.
 
Pogotowie zamkowe Sopot – Brodwino działa przez 7 dni w tygodniu, a nasz telefon - 600-277-499 -  jest do Państwa dyspozycji przez 24godziny na dobę.


Obsługujemy również inne dzielnice Sopotu:

Stawowie
Dolny Sopot
Świemirowo

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w sopotie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami