Pogotowie ślusarskie Sopot Świemirowo

Kim jesteśmy?
Pogotowie zamkowe Sopot - Świemirowo to firma ślusarska, która od lat działa na trójmiejskim rynku. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych ślusarzy, którzy każdego dnia wykonują dla swoich Klientów usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Każdy z nas codziennie doskonali swoje umiejętności. Dzięki systematycznym szkoleniom znamy najnowsze i najlepsze metody i techniki wykonywania usług ślusarskich.
 
Czym się zajmujemy?
Sopockie Pogotowie zamkowe w dzielnicy Świermirowo ma wiele do zaoferowania. Codziennie jesteśmy wzywani do problemów z zamkami. Zajmujemy się wymianą zamków oraz naprawą zamków. Kiedy Klient zatrzaśnie swoje kluczyki do auta - wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów. W  przypadku zatrzaśnięcia się drzwi przeprowadzamy awaryjne otwieranie mieszkańo oraz awaryjne otwieranie drzwi pomieszczeń biurowych i innych.
Montaż i wymiana zamków to usługa, do której jesteśmy wzywani wielokrotnie każdego dnia. Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego prowadzimy serwis zamków Gerda oraz Dierre - systemy tych producentów są niezwykle skuteczne i gwarantują najwyższą ochronę przez wiele lat.
 
Jacy jesteśmy?
Jesteśmy ślusarzami, którzy każdą pracę wykonują precyzyjnie, solidnie i szybko. W trosce o dobro i bezpieczeństwo naszych Klientów, Pogotowie zamkowe Sopot – Świermirowo na wszystkie wezwania reaguje natychmiastowo i już po kilku chwilach od otrzymanego zlecenia ślusarze pojawiają się pod adresem wyznaczonym przez Klienta. Ponadto, wszystkie usługi realizujmy tak, aby nie narażać Państwa na jakiekolwiek szkody związane z wykonywaną przez nas pracą.
 
Dostępni przez 24h/Dobę  
Pogotowie zamkowe Sopot - Świermirowo pracuje przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta.  Polecamy wszystkie nasze usługi ślusarskie! Aby je zamówić wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499.
Pogotowie zamkowe Sopot – Świemirowo poleca się!

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w sopotie. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami